на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Хеланки W NSW NK CHLL KNT MRIB MR FLR
Nike Хеланки W NSW NK CHLL KNT MRIB MR FLR
Nike Хеланки W NSW NK CHLL KNT MRIB MR FLR
Nike Хеланки W NSW NK CHLL KNT MRIB MR FLR
Nike Хеланки W NSW NK CHLL KNT MRIB MR FLR
Nike Хеланки W NSW NK CHLL KNT MRIB MR FLR
Nike

Nike Хеланки W NSW NK CHLL KNT MRIB MR FLR

Код на производ: FQ2113-019
4.790 MKD
2.874 MKD
2.874 MKD
Заштеда: 1.916 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Маица FV4230-361
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.390 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики FB9891-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DH3158-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.490 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DQ5188-102
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.923 MKD
Заштеда 30%
9.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DR9842-400
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.594 MKD
Заштеда 40%
10.990 MKD
Големина
6
6.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DJ0292-113
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.432 MKD
Заштеда 20%
6.790 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8.5
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Хеланки FQ2113-010
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 3.353 MKD
Заштеда 30%
4.790 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 1.461 MKD
Заштеда 30%
2.088 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ4448-010
Цена 3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
M
S
XS