на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Бициклистички WATER TIGHT SHT
adidas Бициклистички WATER TIGHT SHT
adidas Бициклистички WATER TIGHT SHT
adidas Бициклистички WATER TIGHT SHT
adidas Бициклистички WATER TIGHT SHT
adidas Бициклистички WATER TIGHT SHT
adidas Бициклистички WATER TIGHT SHT
adidas Бициклистички WATER TIGHT SHT
adidas

adidas Бициклистички WATER TIGHT SHT

Код на производ: IU2494
Šifra proizvođača: KNY88
2.188 MKD
2.188 MKD
2.188 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Бициклистички
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.293 MKD
Заштеда 35%
1.990 MKD
Големина
2XS
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
1.912 MKD
Заштеда 20%
2.390 MKD
Големина
L
M
S
XS