на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Хеланки 3 S LGNS 1/4
adidas Хеланки 3 S LGNS 1/4
adidas Хеланки 3 S LGNS 1/4
adidas Хеланки 3 S LGNS 1/4
adidas Хеланки 3 S LGNS 1/4
adidas Хеланки 3 S LGNS 1/4
adidas Хеланки 3 S LGNS 1/4
adidas Хеланки 3 S LGNS 1/4
adidas Хеланки 3 S LGNS 1/4
adidas Хеланки 3 S LGNS 1/4
adidas Хеланки 3 S LGNS 1/4
adidas Хеланки 3 S LGNS 1/4
adidas

adidas Хеланки 3 S LGNS 1/4

Код на производ: IR5499
Šifra proizvođača: KOC15
1.888 MKD
1.888 MKD
1.888 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Пол За жени
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики H06578
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.152 MKD
Заштеда 30%
8.788 MKD
Големина
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IE0460
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.109 MKD
Заштеда 10%
6.788 MKD
Големина
4
4-
5
5-
6
6-
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики IG7824
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
4-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики ID5735
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.649 MKD
Заштеда 10%
7.388 MKD
Големина
4-
5
5-
6
6-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IG3967
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.388 MKD
Големина
4
4-
5
5-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HQ1968
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.510 MKD
Заштеда 20%
4.388 MKD
Големина
5
6

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.462 MKD
Заштеда 30%
2.088 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ4448-010
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
1.422 MKD
Заштеда 35%
2.188 MKD
Големина
34