на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
Nike Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
Nike Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
Nike Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
Nike Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
Nike Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH
Nike

Nike Хеланки W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH

Код на производ: CZ8530-273
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike Sportswear Essential Mid-Rise Swoosh женските хеланки ви овозможуваат целодневна удобност и покриеност за време на слободните активности. Swoosh логото на левата ногавица ви овозможува да го претставите вашиот омилен бренд со стил. Полудлабокиот крој со еластичен појас ја следи линијата на телото и се прилагодува на секое движење, без непријатно затегнување. Хеланките се направени од мека и еластична памучна смеса, која ја отстранува потта од кожата и обезбедува чувство на удобност во текот на денот.

Спецификација:

  • Женски хеланки - lifestyle
  • Прилагодлив крој
  • Ткаенина што ја отстранува потта
  • Полудлабок еластичен појас
  • Дозволено е перење во машина
  • Состав : 61% памук, 33% полиестер, 6% спандекс
карактеристики вредност
Категорија Хеланки
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:4
Патики DC0774-080
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.990 MKD
Големина
6
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ7626-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
6
6,5
7
7,5
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DZ4764-133
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.192 MKD
Заштеда 20%
8.990 MKD
Големина
5
5,5
6
6,5
7
8
8,5
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DV6840-200
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.588 MKD
Заштеда 35%
16.290 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CZ1642-500
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.272 MKD
Заштеда 20%
11.590 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
1.462 MKD
Заштеда 30%
2.088 MKD
Големина
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Хеланки DQ4448-010
3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
M
S
XS