на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Фустан W NSW NK CHLL KNT RIB MIDI DRS
Nike Фустан W NSW NK CHLL KNT RIB MIDI DRS
Nike Фустан W NSW NK CHLL KNT RIB MIDI DRS
Nike Фустан W NSW NK CHLL KNT RIB MIDI DRS
Nike Фустан W NSW NK CHLL KNT RIB MIDI DRS
Nike Фустан W NSW NK CHLL KNT RIB MIDI DRS
Nike Фустан W NSW NK CHLL KNT RIB MIDI DRS
Nike Фустан W NSW NK CHLL KNT RIB MIDI DRS
Nike

Nike Фустан W NSW NK CHLL KNT RIB MIDI DRS

Код на производ: FN3679-825
4.790 MKD
4.790 MKD
3.832 MKD
Заштеда: 958 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црвена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0800-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.352 MKD
Заштеда 20%
14.190 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD1869-300
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FB1289-200
Prosecna ocena:
glas
4
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.094 MKD
Заштеда 40%
13.490 MKD
Големина
6
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DN1857-300
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.473 MKD
Заштеда 30%
6.390 MKD
Големина
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CK7070-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.954 MKD
Заштеда 40%
11.590 MKD
Големина
7

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан JCBED223821-611
4.390 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан JCBED223821-609
4.390 MKD
Големина
M
S
XS