на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Фустан ASYMMETRIC FITTED DRESS WITH DIAMANTE
Juicy Couture Фустан ASYMMETRIC FITTED DRESS WITH DIAMANTE
Juicy Couture Фустан ASYMMETRIC FITTED DRESS WITH DIAMANTE
Juicy Couture Фустан ASYMMETRIC FITTED DRESS WITH DIAMANTE
Juicy Couture

Juicy Couture Фустан ASYMMETRIC FITTED DRESS WITH DIAMANTE

Код на производ: JCWED123324-101
Prosečna ocena:
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Фустан
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Juicy Couture
Боја Црна

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Ana
Ana
18.02.2024. 16:04
Preporaka
Emilija
Emilija
21.12.2023. 16:08

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Јакна JCSIJ123402-101
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.695 MKD
Заштеда 50%
13.390 MKD
Големина
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCSI222031-121
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.190 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCWA122001-101
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.774 MKD
Заштеда 40%
6.290 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCSA222023-237
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.714 MKD
Заштеда 40%
6.190 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер JCRA222003-482
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.996 MKD
Заштеда 60%
4.990 MKD
Големина
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Фустан DV7878-272
Цена 3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Фустан DV7878-100
Цена 3.143 MKD
Заштеда 30%
4.490 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Фустан DM6718-379
Цена 2.395 MKD
Заштеда 50%
4.790 MKD
Големина
S