на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Dot Фустан DOT
Dot Фустан DOT
Dot Фустан DOT
Dot Фустан DOT
Dot Фустан DOT
Dot Фустан DOT
Dot Фустан DOT
Dot Фустан DOT
Dot Фустан DOT
Dot Фустан DOT
Dot

Dot Фустан DOT

Код на производ: DTA231F901-01
2.790 MKD
2.790 MKD
2.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • M M
 • S S
 • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Женски фустан со широк крој со точки за секојдневно носење. Дизајниран да обезбеди максимална удобност, но и да ги следи актуелните трендови, овој фустан ќе биде најносливото парче во вашата гардероба. Со удобен крој, изработен е од пријатни материјали кои ќе пружат пријатно чувство во текот на целиот ден. Широките, кратки ракави и тркалезната јака, со логото Dot преку градите го прават овој фустан многу лесен за мешање и усогласување со други парчиња облека. Должината на фустанот е малку над коленото, и е идеален избор за различни пригоди. Спецификација:

 • Женски фустан
 • Кратки ракави
 • Широк крој
 • Dot лого

 • карактеристики вредност
  Категорија Фустан
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Dot
  Боја Црна
  ПроизведувачBDS Trade Limited,6/F Greenwich Ctr 260 King' , Rd North Point, Hong Kong
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dot
  Дуксер DTA241F620-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.854 MKD
  Заштеда 40%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dot
  Дуксер DTA241F601-01
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.673 MKD
  Заштеда 30%
  2.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dot
  Дуксер DTA231F607-1W
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.445 MKD
  Заштеда 50%
  2.890 MKD
  Големина
  L
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dot
  Дуксер DTA241F605-05
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.274 MKD
  Заштеда 40%
  3.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dot
  Дуксер DTA231F602-8W
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.490 MKD
  Големина
  S

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Фустан DV7878-272
  Цена 3.143 MKD
  Заштеда 30%
  4.490 MKD
  Големина
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Фустан DV7878-100
  Цена 3.143 MKD
  Заштеда 30%
  4.490 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Фустан DM6718-379
  Цена 2.395 MKD
  Заштеда 50%
  4.790 MKD
  Големина
  S