на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Елек PADDED VEST
Елек PADDED VEST
Елек PADDED VEST
Елек PADDED VEST
Елек PADDED VEST
Елек PADDED VEST
Елек PADDED VEST
Елек PADDED VEST
Елек PADDED VEST
Елек PADDED VEST

Елек PADDED VEST

Код на производ: HL9217
Šifra proizvođača: DE551
Prosečna ocena:
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Кога во зимска јакна ви е претопло, облечете го adidas елекот и чувствуајте се пријатно и удобно во текот на целиот ден. Носете го преку кошула со кратки или долги ракави за дополнителен слој топлина во која можете да уживате цел ден. Нема да го жртвувате ниту стилот, бидејќи овој елек одлично се комбинира со тренерки или омилени фармерки кои ги носите секој ден. Згора на тоа, го има Trefoil логото веднаш до твоето срце, токму онаму каде што вообичаено е брендот adidas.
Спецификација:

 • Машки елек – lifestyle
 • Модел: regular fit
 • Патент со целосна должина
 • Исправена крагна
 • Предни џебови со патент
 • Внатрешен џеб со со патент
 • Материјал: 100% најлон рипстоп

 • карактеристики вредност
  Категорија Елек
  Колекција Originals

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Arlind Ramadani
  Arlind Ramadani
  03.12.2022. 19:42
  Kaj BUZZ stalno kupuvam i do sega sum mnogu zadovolen od site artikli, perfekt

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IE0460
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.109 MKD
  Заштеда 10%
  6.788 MKD
  Големина
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики DH9761-600
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  2
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.090 MKD
  Големина
  10C
  6C
  9C
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики GY5921
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.388 MKD
  Големина
  3-
  4
  4-
  5
  5-
  6
  6-
  7
  7-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.020 MKD
  Заштеда 45%
  5.490 MKD
  Големина
  36
  37
  37,5
  38
  38,5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Патики IG6142
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  7.729 MKD
  Заштеда 10%
  8.588 MKD
  Големина
  10-
  7-
  8
  8-
  9
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FV5951-001
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.490 MKD
  Големина
  1.5Y
  1Y
  2.5Y
  2Y
  3.5Y
  3Y
  4.5Y
  4Y
  5.5Y
  5Y
  6.5Y
  6Y