на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Napapijri Елек Aerons 3
Napapijri Елек Aerons 3
Napapijri Елек Aerons 3
Napapijri Елек Aerons 3
Napapijri Елек Aerons 3
Napapijri Елек Aerons 3
Napapijri Елек Aerons 3
Napapijri Елек Aerons 3
Napapijri Елек Aerons 3
Napapijri Елек Aerons 3
Napapijri

Napapijri Елек Aerons 3

Код на производ: NP0A4GJMGAE1
11.290 MKD
11.290 MKD
7.903 MKD
Заштеда: 3.387 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

NAPAPIJRI AERONS 3 е машки lifestyle елек за секојдневно уживање. Елекот AERONS е дизајниран да додаде слој на топлина на секој зимски ден, без да ја загрози вашата удобност. Целосно е ватиран и направен од рециклирана изолација Thermo-Fibre™ за да ве заштити од зимскиот студ и е врвен придружник за вашите активности на отворено, со голем број безбедни џебови со патент. Спецификација:

 • Машки елек
 • Странични џебови
 • Прицврстување на патент
 • Висока јака
 • Состав: 100% полиамид

 • карактеристики вредност
  Категорија Елек
  Пол За мажи
  Бренд Napapijri
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер NP0A4GJDGE41
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.823 MKD
  Заштеда 30%
  6.890 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер NP0A4GJD0411
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер NP0A4HPE0411
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.512 MKD
  Заштеда 20%
  6.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL