на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Дводелен костим за капење BANDEAU BIKINI TOP
Juicy Couture Дводелен костим за капење BANDEAU BIKINI TOP
Juicy Couture Дводелен костим за капење BANDEAU BIKINI TOP
Juicy Couture Дводелен костим за капење BANDEAU BIKINI TOP
Juicy Couture

Juicy Couture Дводелен костим за капење BANDEAU BIKINI TOP

Код на производ: JCIT122001-101
4.690 MKD
4.690 MKD
3.752 MKD
Заштеда: 938 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дводелен костим за капење
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Juicy Couture
Боја Црна
ПроизведувачJuicy Couture Inc. , 12723 Wentworth St, Arleta, CA 91331, USA
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
Trenutno nema komentara