на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ
Nike

Nike Дуксер B NSW TECH FLC FZ

Код на производ: FD3285-021
6.090 MKD
3.654 MKD
3.654 MKD
Заштеда: 2.436 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
  • XS 7-8г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол Деца
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики CD6864-001
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.153 MKD
Заштеда 30%
8.790 MKD
Големина
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0678-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.094 MKD
Заштеда 40%
8.490 MKD
Големина
4Y
5.5Y
5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FD0694-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.232 MKD
Заштеда 20%
7.790 MKD
Големина
5.5Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV3481-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.494 MKD
Заштеда 40%
7.490 MKD
Големина
3.5Y
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
7Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DR7889-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.111 MKD
Заштеда 10%
6.790 MKD
Големина
4.5Y
5.5Y
5Y
6.5Y
6Y
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DZ5577-107
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.091 MKD
Заштеда 10%
8.990 MKD
Големина
4.5Y
4Y
5.5Y
5Y
6Y

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:10
Дуксер FD3285-410
Цена 4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер IN4744
Цена 2.161 MKD
Заштеда 30%
3.088 MKD
Големина
128
134
140
146
152
158
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IT7307
Цена 2.161 MKD
Заштеда 30%
3.088 MKD
Големина
134
140
146
152
164
170
176
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Дуксер FD2979-605
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 4.872 MKD
Заштеда 20%
6.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:10
Дуксер FD3285-435
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:10
Дуксер FD3285-672
Цена 4.263 MKD
Заштеда 30%
6.090 MKD
Големина
S
XS