на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер W NSW FLC OS PO HDY SWSH
Nike Дуксер W NSW FLC OS PO HDY SWSH
Nike Дуксер W NSW FLC OS PO HDY SWSH
Nike Дуксер W NSW FLC OS PO HDY SWSH
Nike Дуксер W NSW FLC OS PO HDY SWSH
Nike Дуксер W NSW FLC OS PO HDY SWSH
Nike

Nike Дуксер W NSW FLC OS PO HDY SWSH

Код на производ: FN7698-386
5.490 MKD
3.294 MKD
3.294 MKD
Заштеда: 2.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CW3876-106
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.453 MKD
Заштеда 30%
7.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики DH8010-002
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
6
6.5
7
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DO7449-111
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.390 MKD
Големина
6
6.5
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.854 MKD
Заштеда 40%
3.090 MKD
Големина
L
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DN3253-121
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.693 MKD
Заштеда 30%
10.990 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IY7278
Цена 4.888 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ5758-133
Цена 4.790 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FV5311-100
Цена 5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5434-209
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN3648-010
Цена 3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
M
S
XS