на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер M J FLT MVP HBR FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP HBR FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP HBR FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP HBR FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP HBR FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP HBR FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP HBR FLC PO
Nike Дуксер M J FLT MVP HBR FLC PO
Nike

Nike Дуксер M J FLT MVP HBR FLC PO

Код на производ: FD7415-200
5.890 MKD
3.534 MKD
3.534 MKD
Заштеда: 2.356 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.494 MKD
Заштеда 40%
7.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:17
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.992 MKD
Заштеда 20%
7.490 MKD
Големина
2XL
L
M
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики FB1396-012
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.632 MKD
Заштеда 20%
8.290 MKD
Големина
11
11.5
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.554 MKD
Заштеда 40%
7.590 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DV1678-005
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.913 MKD
Заштеда 30%
15.590 MKD
Големина
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики HF9383-001
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
11.490 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN7687-104
Цена 3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN6517-236
Цена 4.974 MKD
Заштеда 40%
8.290 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN4545-010
Цена 3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7545-604
Цена 3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
L