на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HDY MS
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HDY MS
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HDY MS
Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HDY MS
Nike

Nike Дуксер W NSW PHNX FLC OS PO HDY MS

Код на производ: FD0892-291
5.590 MKD
5.590 MKD
5.590 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L L
  • M M
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Лилакова
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ8103-133
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.472 MKD
Заштеда 20%
8.090 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DR2550-100
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
13.490 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики FD6409-600
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.534 MKD
Заштеда 40%
10.890 MKD
Големина
6.5
7
7.5
8
8.5
9

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер DQ5758-133
Цена 4.790 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FV5311-100
Цена 5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN5434-209
Цена 5.490 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-605
Цена 4.854 MKD
Заштеда 40%
8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:9
Дуксер FB8338-237
Цена 8.090 MKD
Големина
L
M
S
XS