на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер M NK TCH FLC GX PO HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC GX PO HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC GX PO HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC GX PO HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC GX PO HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC GX PO HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC GX PO HOODIE
Nike Дуксер M NK TCH FLC GX PO HOODIE
Nike

Nike Дуксер M NK TCH FLC GX PO HOODIE

Код на производ: DX0577-386
8.290 MKD
8.290 MKD
8.290 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 2XL 2XL
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Зелена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики 580518-011
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.790 MKD
Големина
10
11
11.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FJ4182-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.032 MKD
Заштеда 20%
8.790 MKD
Големина
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN6249-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
9.752 MKD
Заштеда 20%
12.190 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
Големина
L
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
4.333 MKD
Заштеда 30%
6.190 MKD
Големина
L
XL

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер IJ9959
Цена 3.088 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN7687-104
Цена 3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN6517-236
Цена 4.974 MKD
Заштеда 40%
8.290 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN5324-355
Цена 5.154 MKD
Заштеда 40%
8.590 MKD
Големина
L
M
S
XL