на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер M NSW TCH FLC HOODIE S FZ WR
Nike Дуксер M NSW TCH FLC HOODIE S FZ WR
Nike Дуксер M NSW TCH FLC HOODIE S FZ WR
Nike Дуксер M NSW TCH FLC HOODIE S FZ WR
Nike

Nike Дуксер M NSW TCH FLC HOODIE S FZ WR

Код на производ: DV0537-252
8.290 MKD
8.290 MKD
5.803 MKD
Заштеда: 2.487 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 2XL 2XL
  • L L
  • M M
  • S S
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Беж
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики FB1396-071
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.632 MKD
Заштеда 20%
8.290 MKD
Големина
10
11
11.5
12
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики FB1396-012
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.632 MKD
Заштеда 20%
8.290 MKD
Големина
11
12
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DV0788-001
Prosecna ocena:
glas
3
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
10
10.5
11
11.5
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FN6919-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
10.890 MKD
Големина
10.5
11
12
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
3.633 MKD
Заштеда 30%
5.190 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Патики DR0453-003
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.623 MKD
Заштеда 30%
10.890 MKD
Големина
8.5

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN7687-104
Цена 3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FN6517-236
Цена 4.974 MKD
Заштеда 40%
8.290 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Дуксер FN4545-010
Цена 3.534 MKD
Заштеда 40%
5.890 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Дуксер FD7545-604
Цена 3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
L