на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO
Nike

Nike Дуксер W J BRKLN FLC JORDAN PO

Код на производ: FN5434-010
5.490 MKD
5.490 MKD
3.843 MKD
Заштеда: 1.647 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • L
  • M
  • S
  • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Дуксер
Пол За жени
Бренд Nike
Возраст За возрасни
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики CI7523-009
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.973 MKD
Заштеда 35%
9.190 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:5
Патики AH6789-006
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.712 MKD
Заштеда 20%
10.890 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики FQ7626-100
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
8.090 MKD
Големина
6
6,5
7
7,5
8
9
9,5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики DJ0292-101
Dostupno odmah
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.790 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:6
Патики DV6840-300
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
12.232 MKD
Заштеда 20%
15.290 MKD
Големина
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Патики DD9682-001
Dostupno odmah
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.712 MKD
Заштеда 20%
8.390 MKD
Големина
5.5
6
6.5
7
7.5
8
8.5
9

слични производи