на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Дуксер DIAMANTE TRIM ROBERTSON
Juicy Couture Дуксер DIAMANTE TRIM ROBERTSON
Juicy Couture Дуксер DIAMANTE TRIM ROBERTSON
Juicy Couture Дуксер DIAMANTE TRIM ROBERTSON
Juicy Couture Дуксер DIAMANTE TRIM ROBERTSON
Juicy Couture Дуксер DIAMANTE TRIM ROBERTSON
Juicy Couture Дуксер DIAMANTE TRIM ROBERTSON
Juicy Couture Дуксер DIAMANTE TRIM ROBERTSON
Juicy Couture

Juicy Couture Дуксер DIAMANTE TRIM ROBERTSON

Код на производ: JCBAS223802-382
8.190 MKD
4.095 MKD
4.095 MKD
Заштеда: 4.095 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L L
 • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Juicy Couture DIAMANTE TRIM ROBERTSON е женски кадифеен lifestyle дуксер во кој нема да бидете лишени ниту од спортски комфорт, ниту од модерен стил. Овој мек и женствен дуксер е украсен со тесен крој, кој ја следи силуетата на торзото и ја нагласува вашата половина. Чувствувајте се удобно за време на прошетка или патување и изгледајте елегантно благодарение на кристалните детали. Капата, целосниот патент и страничните џебови се детали кои го прават ова парче функционално. Спецификација:

 • Женски lifestyle дуксер
 • Затворање со патент
 • Извезено лого
 • Странични џебови
 • Состав: 95% полиестер, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Juicy Couture
  Боја Плава
  ПроизведувачJuicy Couture Inc. , 12723 Wentworth St, Arleta, CA 91331, USA
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.516 MKD
  Заштеда 60%
  6.290 MKD
  Големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.996 MKD
  Заштеда 60%
  7.490 MKD
  Големина
  XL

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер DQ5758-133
  Цена 4.790 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FV5311-100
  Цена 5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер FN5434-209
  Цена 3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:8
  Дуксер FB8338-237
  Цена 5.663 MKD
  Заштеда 30%
  8.090 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN3654-019
  Цена 3.143 MKD
  Заштеда 30%
  4.490 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер FN1897-675
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  XS