на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Дуксер adidas SPRT Lightning Hoodie
adidas Дуксер adidas SPRT Lightning Hoodie
adidas Дуксер adidas SPRT Lightning Hoodie
adidas Дуксер adidas SPRT Lightning Hoodie
adidas Дуксер adidas SPRT Lightning Hoodie
adidas Дуксер adidas SPRT Lightning Hoodie
adidas Дуксер adidas SPRT Lightning Hoodie
adidas Дуксер adidas SPRT Lightning Hoodie
adidas Дуксер adidas SPRT Lightning Hoodie
adidas Дуксер adidas SPRT Lightning Hoodie
adidas Дуксер adidas SPRT Lightning Hoodie
adidas Дуксер adidas SPRT Lightning Hoodie
adidas

adidas Дуксер adidas SPRT Lightning Hoodie

Код на производ: HE4716
Šifra proizvođača: RP531

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas LIGHTNING е машки дуксер со капуљача. Многу е удобен и пријатен за носење. Дуксерот е изработен од памук и рециклиран полиестер. Класичниот дизајн на дуксерот е збогатен со необична графика и 3D флуоресцентно Trefoil лого, кое ќе ве воодушеви со својата привлечност. Можете да ги загреете рацете во топлите џебови или да ги ставите потребните ситници. Брендот adidas ви го гарантира најдобриот можен квалитет.
Спецификација:

 • Состав: 70% памук, 30% полиестер
 • Дозволелно е перење во машина
 • Regular fit

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Патики IF2883
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.870 MKD
  Заштеда 20%
  8.588 MKD
  Големина
  10-
  11
  11-
  12
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики HQ4202
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  8.790 MKD
  Заштеда 20%
  10.988 MKD
  Големина
  11
  7-
  8
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики IF8762
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  6.788 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  11-
  7
  7-
  8
  8-
  9
  9-
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FY7757
  Dostupno odmah
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  5.910 MKD
  Заштеда 20%
  7.388 MKD
  Големина
  10
  10-
  11
  8-
  9
  9-

  слични производи