на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Маица долги ракави Sweatshirt
Маица долги ракави Sweatshirt
Маица долги ракави Sweatshirt
Маица долги ракави Sweatshirt
Маица долги ракави Sweatshirt
Маица долги ракави Sweatshirt
Маица долги ракави Sweatshirt
Маица долги ракави Sweatshirt
Маица долги ракави Sweatshirt
Маица долги ракави Sweatshirt
Маица долги ракави Sweatshirt
Маица долги ракави Sweatshirt

Маица долги ракави Sweatshirt

Код на производ: H18042
Šifra proizvođača: JDJ15
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Облечи го adidas SWEATSHIRT женскиот lifestyle дуксер и уживај во целодневна удобност. Изработен е од плишана ткаенина, за удобно и пријатно чувство. Поширокиот крој дава дополнителен комфор. Овој модел е направен од рециклиран Primegreen материјал со високи перформанси.
Спецификација:

 • Поширок крој
 • Primegreen
 • Материјал: 100% рециклиран полиестер
 • Боја: Црна

 • карактеристики вредност
  Категорија Маица долги ракави
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.950 MKD
  Заштеда 20%
  3.688 MKD
  Големина
  104
  110
  116
  122
  128
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  Тренерка 86L050-023
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.333 MKD
  Заштеда 30%
  6.190 MKD
  Големина
  6

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  7.281 MKD
  Заштеда 10%
  8.090 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:3
  2.302 MKD
  Заштеда 30%
  3.288 MKD
  Големина
  L
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL