на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Дуксер Samantha Hoodie
Juicy Couture Дуксер Samantha Hoodie
Juicy Couture Дуксер Samantha Hoodie
Juicy Couture Дуксер Samantha Hoodie
Juicy Couture Дуксер Samantha Hoodie
Juicy Couture Дуксер Samantha Hoodie
Juicy Couture Дуксер Samantha Hoodie
Juicy Couture Дуксер Samantha Hoodie
Juicy Couture

Juicy Couture Дуксер Samantha Hoodie

Код на производ: JCSA221015-101
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Облечи го Juicy Couture Samantha Hoodie женскиот дуксер и покажете им го на сите вашиот храбар и уникатен став. Неверојатно удобен и квалитетен, а во исто време и луксузен, овој американски бренд ги поместува границите на спортскиот стил. Придружете се на круговите на познатите личности чиј избор е Juicy Couture и уживајте во совршениот баланс на удобност и гламур. Моделот се одликува со модерен, boyfriend крој, а изработен е од флис материјал со брусена внатрешност во елегантна, црна боја. Има патент, еластичен долен раб и JC иницијали на левата стана од градите. Комплетирајте го вашиот outfit со долен дел тренерки од истата колекција за лежерен изглед.
Спецификација:

 • Женски дуксер – lifestyle
 • Boyfriend крој за опуштено, стилско чувство
 • Патент
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Дуксер
  Пол За жени
  Бренд Juicy Couture
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.990 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.445 MKD
  Заштеда 50%
  4.890 MKD
  Големина
  L
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  3.945 MKD
  Заштеда 50%
  7.890 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.996 MKD
  Заштеда 60%
  7.490 MKD
  Големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.516 MKD
  Заштеда 60%
  6.290 MKD
  Големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.543 MKD
  Заштеда 30%
  6.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S

  слични производи