на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Долна облека COTTON BRIEF
Juicy Couture Долна облека COTTON BRIEF
Juicy Couture Долна облека COTTON BRIEF
Juicy Couture Долна облека COTTON BRIEF
Juicy Couture Долна облека COTTON BRIEF
Juicy Couture Долна облека COTTON BRIEF
Juicy Couture Долна облека COTTON BRIEF
Juicy Couture Долна облека COTTON BRIEF
Juicy Couture

Juicy Couture Долна облека COTTON BRIEF

Код на производ: JCLRU123543-101
2.790 MKD
1.953 MKD
1.953 MKD
Заштеда: 837 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • M M
 • S S
 • XS XS
Количина: 1 ПАК
2
1
Зачувај

JUICY COUTURE COTTON BRIEF женскиот долен веш со класичен дизајн обезбедуваат спортски комфорт при сите активности во затворен и надворешен простор. Отворите со висок крој ја нагласуваат силуетата на нозете, додека еластичниот појас придонесува за пријатно чувство на кожата. Направен од природен материјал е повеќе од доволна причина да му дадете шанса на моделот. JUICY COUTURE има градник од истата колекција, па доколку сте навикнати на квалитетот на производите на овој бренд, сега е време да им верувате на парчињата кои спаѓаат под делот за долна облека. Спецификација:

 • Женски долен веш
 • Еластичен појас
 • JC лого
 • Состав: 95% памук, 5% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Долна облека
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Juicy Couture
  Боја Црна
  ПроизведувачJuicy Couture Inc. , 12723 Wentworth St, Arleta, CA 91331, USA
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Долна облека JCLRU123543-381
  Цена 1.953 MKD
  Заштеда 30%
  2.790 MKD
  Големина
  XS