на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX CVS JOGGER BB
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX CVS JOGGER BB
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX CVS JOGGER BB
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX CVS JOGGER BB
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX CVS JOGGER BB
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX CVS JOGGER BB
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX CVS JOGGER BB
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX CVS JOGGER BB
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX CVS JOGGER BB
Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX CVS JOGGER BB
Nike

Nike Долен дел тренерки M NSW AIR MAX CVS JOGGER BB

Код на производ: FN7858-010
Prosečna ocena:
5.490 MKD
3.294 MKD
3.294 MKD
Заштеда: 2.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb

Последна оценка на производот

Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
Darko
Darko
22.07.2024. 18:37

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 3.688 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
32-34
34-34
36-34
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 5.394 MKD
Заштеда 40%
8.990 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 5.814 MKD
Заштеда 40%
9.690 MKD
Големина
L
M
S
XL