на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки B NSW SI FLC CARGO PANT BB
Nike Долен дел тренерки B NSW SI FLC CARGO PANT BB
Nike Долен дел тренерки B NSW SI FLC CARGO PANT BB
Nike Долен дел тренерки B NSW SI FLC CARGO PANT BB
Nike Долен дел тренерки B NSW SI FLC CARGO PANT BB
Nike Долен дел тренерки B NSW SI FLC CARGO PANT BB
Nike Долен дел тренерки B NSW SI FLC CARGO PANT BB
Nike Долен дел тренерки B NSW SI FLC CARGO PANT BB
Nike Долен дел тренерки B NSW SI FLC CARGO PANT BB
Nike Долен дел тренерки B NSW SI FLC CARGO PANT BB
Nike

Nike Долен дел тренерки B NSW SI FLC CARGO PANT BB

Код на производ: FN7712-065
3.490 MKD
2.443 MKD
2.443 MKD
Заштеда: 1.047 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
  • XS 7-8г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За момчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 3.654 MKD
Заштеда 40%
6.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Цена 1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Цена 1.674 MKD
Заштеда 40%
2.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:10
Цена 4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS