на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки W J HW CHI PANT
Nike Долен дел тренерки W J HW CHI PANT
Nike Долен дел тренерки W J HW CHI PANT
Nike Долен дел тренерки W J HW CHI PANT
Nike Долен дел тренерки W J HW CHI PANT
Nike Долен дел тренерки W J HW CHI PANT
Nike

Nike Долен дел тренерки W J HW CHI PANT

Код на производ: FD7215-395
8.990 MKD
8.990 MKD
8.990 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • M M
  • S S
  • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За жени
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 4.134 MKD
Заштеда 40%
6.890 MKD
Големина
L
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
M
S
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Цена 3.114 MKD
Заштеда 40%
5.190 MKD
Големина
L
M
S
XS