на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки K NIKE AIR PANT
Nike Долен дел тренерки K NIKE AIR PANT
Nike Долен дел тренерки K NIKE AIR PANT
Nike Долен дел тренерки K NIKE AIR PANT
Nike Долен дел тренерки K NIKE AIR PANT
Nike Долен дел тренерки K NIKE AIR PANT
Nike Долен дел тренерки K NIKE AIR PANT
Nike Долен дел тренерки K NIKE AIR PANT
Nike

Nike Долен дел тренерки K NIKE AIR PANT

Код на производ: FD3216-010
3.790 MKD
2.274 MKD
2.274 MKD
Заштеда: 1.516 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Деца
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
Боја Црна
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Цена 2.694 MKD
Заштеда 40%
4.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:10
Цена 3.773 MKD
Заштеда 30%
5.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Цена 4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:10
Prosecna ocena:
glas
1
glas
1
Цена 4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:10
Цена 4.312 MKD
Заштеда 20%
5.390 MKD
Големина
L
M
S
XL
XS