на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike

Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece

Код на производ: DQ5887-200
5.190 MKD
2.595 MKD
2.595 MKD
Заштеда: 2.595 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L L
 • M M
 • S S
 • XS XS
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Phoenix Fleece женските долен дел тренерки се дизајнирани за да го нагласите вашиот струк и вашата силуета. Облечете ги вашите парчиња облека од линијата Phoenix Fleece и бидете забележани каде ѝ да одите. Изберете го вашиот омилен крој со модерни детали и зачекорете по градските улици со храбар став и сигурност. Удобниот материјал е идеален за носење при пониски температури. Правиот и опуштен крој на овие тренерки завршува со еластична манжетна во пределот на глуждот. Издолжениот длабок појас дополнително ја нагласува вашата половина.
Спецификација:

 • Женски долен дел тренерки за секој ден
 • Висок струк
 • Џебови
 • Прилагодлив ремен
 • Swoosh лого
 • Состав: 80% памук , 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Беж
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 4.134 MKD
  Заштеда 40%
  6.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  S