на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
Nike Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
Nike Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
Nike Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
Nike Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
Nike Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
Nike Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
Nike Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT
Nike

Nike Долен дел тренерки M J ESS FLC PANT

Код на производ: FJ7779-687
4.790 MKD
4.790 MKD
3.832 MKD
Заштеда: 958 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 2XL 2XL
  • L L
  • M M
  • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За мажи
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Црвена
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.095 MKD
Заштеда 50%
6.190 MKD
Големина
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
32-34
34-34
36-34
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
3.294 MKD
Заштеда 40%
5.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:17
5.243 MKD
Заштеда 30%
7.490 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:17
4.494 MKD
Заштеда 40%
7.490 MKD
Големина
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:17
4.074 MKD
Заштеда 40%
6.790 MKD
Големина
M
S