на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT
Nike

Nike Долен дел тренерки B NSW TECH FLC PANT

Код на производ: FD3287-440
5.390 MKD
5.390 MKD
4.582 MKD
Заштеда: 808 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • L 12-13г.
  • M 11-12г.
  • S 9-10г.
  • XL 14-15г.
  • XS 7-8г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол За момчиња
Возраст За тинејџери
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
2.443 MKD
Заштеда 30%
3.490 MKD
Големина
L
S
XL
XS
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
3.654 MKD
Заштеда 40%
6.090 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
1.953 MKD
Заштеда 30%
2.790 MKD
Големина
L
M
S
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
897 MKD
Заштеда 70%
2.990 MKD
Големина
S