на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Superstar
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Superstar
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Superstar

Код на производ: IR9886
Šifra proizvođača: EEP87
3.988 MKD
3.988 MKD
2.792 MKD
Заштеда: 1.196 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • XL
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Истакнете се со став во Adicolor Classics Superstar долните машки тренерки, модерна верзија на иконата. Инспирирани од ретро стиловите, овие долни тренерки му оддаваат почит на минатото со тенок изглед, ребрести ластици и извезено Trefoil лого на едната нога. Мекиот материјал носи удобност, а еластичниот прилагодлив појас обезбедува совршено вклопување. Посетете ги секогаш кога сте расположени за опуштање во текот на денот. Најмалку 70% од овој производ е мешавина од рециклирани и обновливи материјали. Спецификација:

 • Slim fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Џебови со патент
 • Ребрести ластици на нозете

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За мажи
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  5.432 MKD
  Заштеда 20%
  6.790 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.653 MKD
  Заштеда 30%
  3.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:13
  6.291 MKD
  Заштеда 10%
  6.990 MKD
  Големина
  M
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.274 MKD
  Заштеда 40%
  3.790 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  2.863 MKD
  Заштеда 30%
  4.090 MKD
  Големина
  2XL
  L
  M
  S
  XL