на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Jordan Essentials
Nike Долен дел тренерки Jordan Essentials
Nike Долен дел тренерки Jordan Essentials
Nike Долен дел тренерки Jordan Essentials
Nike Долен дел тренерки Jordan Essentials
Nike Долен дел тренерки Jordan Essentials
Nike Долен дел тренерки Jordan Essentials
Nike Долен дел тренерки Jordan Essentials
Nike Долен дел тренерки Jordan Essentials
Nike Долен дел тренерки Jordan Essentials
Nike

Nike Долен дел тренерки Jordan Essentials

Код на производ: FB7298-508
6.890 MKD
4.823 MKD
4.823 MKD
Заштеда: 2.067 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L L
 • M M
 • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Nike Jordan Essentials се долни lifestyle машки тренерки. Направени се од меко руно кое е мазно однадвор и кадифено одвнатре, а со тоа придонесуваат за чувството на удобност и комфорт. Ластиците на нозете го спречуваат навлегувањето на студениот воздух и одржуваат сè на своето место, додека еластичниот појас со врка овозможува персонализирано вклопување. Задните и страничните џебови помагаат за складирање на ситници, но и за загревање на рацете во студените денови. Графиката Jordan јасно ја истакнува наклонетоста кон омилениот бренд, а чистата памучна ткаенина е пријатна за кожата и исклучително издржлива. Спецификација:

 • Машки долни lifestyle тренерки
 • Еластичен појас со врвка
 • Ластици на нозете
 • Jordan Jumpman графика
 • Џебови одзади и од страните
 • Машинско перење
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За мажи
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Лилакова
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 3.095 MKD
  Заштеда 50%
  6.190 MKD
  Големина
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  Големина
  32-34
  34-34
  36-34
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 3.294 MKD
  Заштеда 40%
  5.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:17
  Цена 5.243 MKD
  Заштеда 30%
  7.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL