на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

The North Face Долен дел тренерки Mhysa
The North Face Долен дел тренерки Mhysa
The North Face Долен дел тренерки Mhysa
The North Face Долен дел тренерки Mhysa
The North Face Долен дел тренерки Mhysa
The North Face Долен дел тренерки Mhysa
The North Face Долен дел тренерки Mhysa
The North Face Долен дел тренерки Mhysa
The North Face Долен дел тренерки Mhysa
The North Face Долен дел тренерки Mhysa
The North Face

The North Face Долен дел тренерки Mhysa

Код на производ: NF0A853YJK31
7.890 MKD
6.312 MKD
6.312 MKD
Заштеда: 1.578 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L L
 • M M
 • S S
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

North Face® Mhysa се долни тренерки за жени што носат удобност и интересен изглед. Овие долни тренерки ќе ви бидат верен придружник, без разлика дали се занимавате со некоја физичка активност или сте решиле да шетате низ градот со пријателите. North Face® Mhysa долните тренерки се направени од комбинација на материјали кои ќе ви обезбедат целодневна удобност и дополнителна топлина. Еластичниот прилагодлив појас и ластиците на ногавиците обезбедуваат стабилност без оглед на активноста што ја вршите, а страничните џебови обезбедуваат безбедно место за складирање мали предмети или за загревање на рацете. Спецификација:

 • Женски долни тренерки
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Ластици на ногавиците

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд The North Face
  Боја Црна
  ПроизведувачVF International SAGL, Via Laveggio 5, 6855 Stabio Switzerland
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 8.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS