на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Brooklin Fleece
Nike Долен дел тренерки Brooklin Fleece
Nike Долен дел тренерки Brooklin Fleece
Nike Долен дел тренерки Brooklin Fleece
Nike Долен дел тренерки Brooklin Fleece
Nike Долен дел тренерки Brooklin Fleece
Nike

Nike Долен дел тренерки Brooklin Fleece

Код на производ: FN4494-337
4.790 MKD
3.353 MKD
3.353 MKD
Заштеда: 1.437 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • XL XL
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Jordan Brooklin се женски тренерки од руно, со кои секогаш ќе изгледате добро. Знаете кој изгледа одлично во долните тренерки на Jordan Brooklin? Вие! Продолжете да изгледате неверојатно со овие тренерки кои имаат доволно тежина за да ве одржуваат на совршена температура додека ги потсетувате сите околу вас дека и тие треба да го носат ова парче облека. Еластичните делови на овие тренерки придонесуваат за безвременскиот атлетски изглед. Џебовите обезбедуваат доволно простор за потребните ситници.
Спецификација:

 • Женски тренерки
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Зелена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 3.534 MKD
  Заштеда 40%
  5.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 3.114 MKD
  Заштеда 40%
  5.190 MKD
  Големина
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 8.990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS