на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike

Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece

Код на производ: FD2975-010
Prosečna ocena:
5.390 MKD
5.390 MKD
4.851 MKD
Заштеда: 539 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • 12-13г.
 • 11-12г.
 • 9-10г.
 • 14-15г.
 • 7-8г.
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech Fleece е женска тренерка за тинејџерки. Овој долен дел женски тренерки за трчање ќе ви биде најдобар пријател во студените и снежните денови. Лесното руно со врвен квалитет, кое е мазно однадвор и одвнатре, додава многу топлина без да додава волумен. Дизајниран за сите облици и големини, овие женски тренерки за тинејџерки нуди префинето вклопување што ќе одговара на сите. Аголните странични џебови овозможуваат лесно складирање на мали предмети и брзо враќање во играта. Еластичниот прилагодлив појас придонесува за стабилност, а страничниот џеб со патент овозможува складирање на мали предмети.
Спецификација:

 • Женски тренерки за тинејџерки
 • Состав: 53% памук, 47% полиестер
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Лого Futura
 • Странични џебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За девојчиња
  Бренд Nike
  Возраст За тинејџери

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Biljana
  Biljana
  14.11.2023. 19:44

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  1.545 MKD
  Заштеда 50%
  3.090 MKD
  Големина
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  3.773 MKD
  Заштеда 30%
  5.390 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  1.545 MKD
  Заштеда 50%
  3.090 MKD
  Големина
  L
  M
  XL