на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece
Nike

Nike Долен дел тренерки Sportswear Tech Fleece

Код на производ: FD2975-276
5.390 MKD
3.234 MKD
3.234 MKD
Заштеда: 2.156 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • M 11-12г.
 • S 9-10г.
 • XL 14-15г.
 • XS 7-8г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Nike Sportswear Tech Fleece е женска тренерка за тинејџерки. Овој долен дел женски тренерки за трчање ќе ви биде најдобар пријател во студените и снежните денови. Лесното руно со врвен квалитет, кое е мазно однадвор и одвнатре, додава многу топлина без да додава волумен. Дизајниран за сите облици и големини, овие женски тренерки за тинејџерки нуди префинето вклопување што ќе одговара на сите. Аголните странични џебови овозможуваат лесно складирање на мали предмети и брзо враќање во играта. Еластичниот прилагодлив појас придонесува за стабилност, а страничниот џеб со патент овозможува складирање на мали предмети.
Спецификација:

 • Женски тренерки за тинејџерки
 • Состав: 53% памук, 47% полиестер
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Машинско перење
 • Лого Futura
 • Странични џебови

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За девојчиња
  Возраст За тинејџери
  Бренд Nike
  Боја Зелена
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 2.694 MKD
  Заштеда 40%
  4.490 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Цена 3.493 MKD
  Заштеда 30%
  4.990 MKD
  Големина
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 2.632 MKD
  Заштеда 20%
  3.290 MKD
  Големина
  L
  M
  XL
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:7
  Цена 3.234 MKD
  Заштеда 40%
  5.390 MKD
  Големина
  M
  S
  XL
  XS