на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece
Nike

Nike Долен дел тренерки Sportswear Phoenix Fleece

Код на производ: DQ5615-346
Prosečna ocena:
4.090 MKD
4.090 MKD
3.272 MKD
Заштеда: 818 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Трансформирајте и подигнете ја вашата секојдневна гардероба со Nike Sportswear Phoenix Fleece женски долни lifestyle тренерки. Oversized кројот на оваа долна тренерка има широки ногавици за удобно и опуштено вклопување. Еластицираниот висок појас лесно се персонализира со помош на врвки, а со екстра широките ногавици ви даваат храбар изглед, помагајќи да се истакнете. Мазно однадвор и топло одвнатре, брусеното руно е идеален слој за пониски температури. Во страничните џебови ќе ги соберете сите ваши ситници, а логото на Nike јасно зборува за вашата љубов кон брендот.
Спецификација:

 • Женски lifestyle тренерки
 • Лого на Nike
 • Висок струк
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Ткаенина од руно
 • Машинско перење
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд Nike
  Возраст За возрасни

  Последна оценка на производот

  Прикажаните оцени се добиени исклучиво од корисниците кои купиле производ.
  Здравко
  Здравко
  03.01.2024. 04:38

  слични производи