на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Puma Долен дел тренерки Classics
Puma Долен дел тренерки Classics
Puma Долен дел тренерки Classics
Puma Долен дел тренерки Classics
Puma Долен дел тренерки Classics
Puma Долен дел тренерки Classics
Puma Долен дел тренерки Classics
Puma Долен дел тренерки Classics
Puma Долен дел тренерки Classics
Puma Долен дел тренерки Classics
Puma

Puma Долен дел тренерки Classics

Код на производ: 535685-37
3.390 MKD
3.390 MKD
2.543 MKD
Заштеда: 847 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Puma CLASSIC се женски lifestyle тренерки која го носи уличниот стил во вашите аутфити. Долниот дел тренерки обезбедува удобност и несомнено одличен стил. Широкиот крој и еластичните делови ја носат удобноста на повисоко ниво за да можете максимално да уживате во деновите исполнети со различни активности. Страничните џебови ви овозможуваат безбедно да ги складирате сите потребни ситници. Логото на Puma дискретно ја истакнува и оддава почит на вашата лојалност кон брендот. Пријатен материјал ќе го заокружи вашето секојдневие со удобност каков што досега не сте сретнале.
Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Еластичен појас
 • Странични џебови
 • Еластичен дел на нозете
 • Состав: 100% памук

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд Puma
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи