на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Joggers
Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Joggers
Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Joggers
Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Joggers
Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Joggers
Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Joggers
Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Joggers
Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Joggers

Долен дел тренерки Adicolor Classics Waffle Beckenbauer Joggers

Код на производ: HR3308
Šifra proizvođača: EWU43
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas Adicolor Classics Waffle Beckenbauer машките тренерки се одличен избор за опуштени, неформални прилики по напорен ден. Можете да го носите за време на разни спортски активности и за време на опуштена прошетка низ градските улици. Изработено од мека памучна ВАФЛА, разноврсна за целосна слобода на движење. Предните џебови со патент и отворениот заден џеб ги чуваат вашите неопходни работи, додека еластичниот појас со врвка за влечење обезбедува цврсто вклопување и лесна персонализација. Лизгајте ги овие функционални долни тренерки од adidas и бидете забележани додека шетате по градските улици, исто како што Бекенбауер секогаш бил забележан на фудбалскиот терен.
Спецификација:

 • Машки тренерки
 • Изработена од мека памучна Waffle
 • Предни џебови со патент и заден џеб
 • Еластична половина со врвка

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Дуксер HR3307
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  4.470 MKD
  Заштеда 20%
  5.588 MKD
  Големина
  M
  XL

  слични производи