на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Долен дел тренерки Soverign Fur
Juicy Couture Долен дел тренерки Soverign Fur
Juicy Couture Долен дел тренерки Soverign Fur
Juicy Couture Долен дел тренерки Soverign Fur
Juicy Couture Долен дел тренерки Soverign Fur
Juicy Couture Долен дел тренерки Soverign Fur
Juicy Couture Долен дел тренерки Soverign Fur
Juicy Couture Долен дел тренерки Soverign Fur
Juicy Couture

Juicy Couture Долен дел тренерки Soverign Fur

Код на производ: JCWB222036-320
6.490 MKD
6.490 MKD
4.543 MKD
Заштеда: 1.947 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • L
 • M
 • S
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

JUICY COUTURE Soverign Fur женски lifestyle тренерки се синоним за удобноста на вашите омилени пижами. Немојте да бидете мрзеливи и поради ова останете дома, туку комбинирајте тренерка со омилениот пар патики и бидете забележани на градските улици. Изгледот од вештачко крзно е чекор напред во дизајнот кога се во прашање спортските парчиња облека. Брендирањето на целосните монограми ве прави да се истакнувате, а она што ќе го паметите е удобност и луксузен изглед. Boyfriend кројот значи опуштено чувство за време на сите внатрешни и надворешни активности.
Спецификација:

 • Женски тренерки - lifestyle
 • Boyfriend крој
 • Еластичен појас со јамка
 • Еластични делови
 • Состав: 100% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд Juicy Couture
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи