на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird
adidas

adidas Долен дел тренерки Adicolor Classics Firebird

Код на производ: IB7328
Šifra proizvođača: BSJ54
3.388 MKD
3.388 MKD
2.372 MKD
Заштеда: 1.016 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
 • S
 • XS
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај

Долниот дел од женската тренерка adidas Adicolor Classics Firebird ја има најудобната форма досега. Уште подобро, кога ќе го скенирате QR-кодот, ќе го видите секој дел од процесот на производство од почеток до крај. Потоа, тука се интересни детали како странични џебови и еластичен прилагодлив појас. Овој производ на adidas е направен од предиво кое содржи 50% Parlei Ocean Plastic и вкупно содржи најмалку 70% рециклирана содржина.
Спецификација:

 • Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Состав: 100% рециклиран полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд adidas
  Возраст За возрасни
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Дуксер IB7404
  Dostupno odmah
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.792 MKD
  Заштеда 30%
  3.988 MKD
  Големина
  S
  XS

  слични производи