на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Juicy Couture Долен дел тренерки Del Ray
Juicy Couture Долен дел тренерки Del Ray
Juicy Couture Долен дел тренерки Del Ray
Juicy Couture Долен дел тренерки Del Ray
Juicy Couture Долен дел тренерки Del Ray
Juicy Couture Долен дел тренерки Del Ray
Juicy Couture Долен дел тренерки Del Ray
Juicy Couture Долен дел тренерки Del Ray
Juicy Couture

Juicy Couture Долен дел тренерки Del Ray

Код на производ: JCAP180-237
5.790 MKD
5.790 MKD
5.790 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • M M
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

Juicy Couture DEL RAY се долен дел женски тренерки со прави нозе и висок струк. Изработени се од мек и удобен плиш, а нивниот лежерен крој одлично ќе одговара на секоја фигура. Еластичниот појас со јамка ќе ви обезбеди совршено вклопување. Има задни џебови кои се прицврстуваат, додека предниот дел, на левиот џеб, е извезен со логото на JC. Во оваа тренерка ќе се чувствувате слободно и удобно, без разлика дали тренирате или уживате во дружењето со пријателите. Спецификација:

 • Женска тренерка
 • Висок струк
 • Извезено лого
 • Предни и задни џебови
 • Состав: 80% памук, 20% полиестер

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Возраст За возрасни
  Бренд Juicy Couture
  Боја Розе
  ПроизведувачJuicy Couture Inc. , 12723 Wentworth St, Arleta, CA 91331, USA
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb ; BDS Slovakia s. r. o.,Tomášikova 50/E 831 04, Bratislava
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Цена 4.134 MKD
  Заштеда 40%
  6.890 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2