на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

The North Face Долен дел тренерки Canyonlands
The North Face Долен дел тренерки Canyonlands
The North Face Долен дел тренерки Canyonlands
The North Face Долен дел тренерки Canyonlands
The North Face

The North Face Долен дел тренерки Canyonlands

Код на производ: NF0A5GCBJK31
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

THE NORTH FACE CANYONLANDS е долна женска outdoor тренерка дизајнирана за ваше континуирано задоволство. Надворешниот долен дел на тренерката има стандарден крој, кој ќе го придружува вашиот секој ден од почеток до крај и ќе го исполни со пријатност и удобност. Направен од издржливо руно, ви го дава пријатното чувство и удобност што го заслужувате. Широкиот појас со две јамки е тука за да го олесни вклопувањето и персонализацијата на овој долен дел од тренерката, а еластичните манжетни го задржуваат долниот дел од тренерката на место и спречуваат навлегување на ладен воздух. Два џебови со патент безбедно ќе ги држат сите ваши мали предмети. Добијте ја вашата дневна доза на стил и удобност THE NORTH FACE со овие долни тренерки.
Спецификација:

 • Долни тренерки – outdoor
 • Состав: Издржливо руно
 • Широк појас со јамки
 • Два џебови со патент
 • Еластични манжетни

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За жени
  Бренд The North Face
  Возраст За возрасни
  Trenutno nema komentara

  слични производи