на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Долен дел тренерки Glow Color Blocked
Nike Долен дел тренерки Glow Color Blocked
Nike Долен дел тренерки Glow Color Blocked
Nike Долен дел тренерки Glow Color Blocked
Nike

Nike Долен дел тренерки Glow Color Blocked

Код на производ: 86H359-023
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Nike NKB GLOW COLOR BLOCKED PANT е долен дел од тренерки за момчиња со класичен спортски стил и удобност. Совршен е за сите спортски активности, игри или моменти на релаксација. Има стандарден крој и има еластичен појас со врвки за прилагодување на големината според мерките на детето. Изработени се од мешавина од памук и полиестер материјал, кој овозможува удобност и пријатност. Логото на Nike недвосмислено кажува кој бренд децата најмногу го сакаат.
Спецификација:

 • За деца (4-10)
 • Состав: 60% памук, 40% полиестер
 • Стандарден крој
 • Машинско перење

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Пол За момчиња
  Бренд Nike
  Возраст Мали деца
  Trenutno nema komentara

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  4.312 MKD
  Заштеда 20%
  5.390 MKD
  Големина
  L
  XL
  XS
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.116 MKD
  Заштеда 60%
  2.790 MKD
  Големина
  4
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  1.434 MKD
  Заштеда 40%
  2.390 MKD
  Големина
  4
  6
  7
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:6
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Prosecna ocena:
  glas
  1
  glas
  1
  2.045 MKD
  Заштеда 50%
  4.090 MKD
  Големина
  S