на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor
Долен дел тренерки Adicolor

Долен дел тренерки Adicolor

Код на производ: H14175
Šifra proizvođača: IZQ69

Во рамките на EcoVision проектот, за вас ги издвоивме BUZZING GREEN моделите на познатите брендови, изработени од рециклирани, вегански, биоразградливи и други материјали кои допринесуваат за заштита и чување на животната средина.

провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

Adicolor Essentials женските долен дел тренерки се создадени за дополнителна удобност и комфор. Зголеми го пријатното чувство додека се враќаш од работа или го поминуваш викендот во природа. Со купување на памучни adidas производи, вие поддржувате одржливо одгледување памук.
Спецификација:

 • Модел: Regular fit
 • Еластичен прилагодлив појас
 • Странични џебови
 • Еластични делови на ногавиците
 • Материјал: 70% памук, 30% рециклиран полиестер
 • Боја: Бела

 • карактеристики вредност
  Категорија Долен дел тренерки
  Колекција Originals
  Trenutno nema komentara

  слични производи