на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS
adidas

adidas Долен дел тренерки TRACK PANTS

Код на производ: H32381
Šifra proizvođača: JEA67
2.188 MKD
2.188 MKD
1.094 MKD
Заштеда: 1.094 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • 170 14-15г.
Количина: 1 КОМ
2
1
Зачувај

adidas ADICOLOR се унисекс дечии долен дел тренерки за тинејџери од колекцијата Аdicolor. Не велиме дека adidas за првпат ја претстави тренерката во светот 1964-та година, но тоа не значи дека другите не го кажаа тоа. Стилот е се што посакаш - може да биде силен израз, пренагласен или суптилен, или ваша автентична експресија. Што и да одлучите, adidas е тука да ве поддржи.

Изработен е од Primegreen, серија рециклирани материјали со високи перформанси, кои се дел од иницијативата на adidas за отстранување пластичен отпад.

Појавете се во овој долен дел тренерки adidas ADICOLOR и покажете им на сите што значи да се биде урбан.

Спецификација:

  • Унисекс lifestyle тренерки за тинејџери
  • Стандарден крој
  • Еластичен појас
  • Еластични делови на ногавиците
  • Странични џебови
  • Лого на Trefoil
  • Состав: 100% рециклиран полиестер
  • Боја: Црна
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Пол Kids
Возраст За тинејџери
Бренд adidas
Боја Црна
ПроизведувачAdidas AG Add: Adi-Dassler-Strasse 1, Herzogenaurach Bayern (Bavaria) 91074, Germany
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

слични производи