на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Долен дел тренерки TRACKPANTS
Долен дел тренерки TRACKPANTS
Долен дел тренерки TRACKPANTS
Долен дел тренерки TRACKPANTS
Долен дел тренерки TRACKPANTS
Долен дел тренерки TRACKPANTS

Долен дел тренерки TRACKPANTS

Код на производ: GN2851
Šifra proizvođača: 21516
провери достапност
Morate biti verifikovani korisnik kako bi ste videli cenu proizvoda
Зачувај

adidas FASHION TRACKPANTS е долен дел женски тренерки.

Се карактеризира со модерен крој и спортска удобност.

Впечатливиот ремен е подигнат високо на половината и помага да се истакне вашиот стил.

Меката и лесна ткаенина овозможува чувство на удобност.

За овој производ се користат рециклирани материјали Primegreen со високи перформанси.

Овој долен дел женски тренерки е одличен за секој што сака опуштен тренди стил на облекување.

Спецификации:

  • Долен дел женски тренерки - lifestyle
  • Висок струк
  • Странични џебови
  • Код на производ: GN2851
карактеристики вредност
Категорија Долен дел тренерки
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

слични производи