на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Чорапи U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 2PR – 144 D
Nike Чорапи U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 2PR – 144 D
Nike Чорапи U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 2PR – 144 D
Nike Чорапи U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 2PR – 144 D
Nike Чорапи U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 2PR – 144 D
Nike Чорапи U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 2PR – 144 D
Nike Чорапи U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 2PR – 144 D
Nike Чорапи U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 2PR – 144 D
Nike

Nike Чорапи U NK EVERYDAY PLUS CUSH CREW 2PR – 144 D

Код на производ: FQ1355-908
1.390 MKD
1.390 MKD
1.390 MKD
Заштеда: 0 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • S 34-38
Количина: 1 СЕТ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица DR6266-013
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.512 MKD
Заштеда 20%
1.890 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица FN4248-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.290 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица DB0488-324
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.690 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ9779-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.194 MKD
Заштеда 40%
11.990 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:3
Торбица DB0490-407
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.134 MKD
Заштеда 40%
1.890 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет 943092-010
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.112 MKD
Заштеда 20%
1.390 MKD

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SX7669-010
Цена 1.690 MKD
Големина
L
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи FQ1355-909
Цена 1.390 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи FN3148-100
Цена 990 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UME241U105-10
Цена 390 MKD
Големина
30-32
33-35
36-38
39-41
42-44
45-47
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UME241U105-01
Цена 390 MKD
Големина
39-41
42-44
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи UME241U104-10
Цена 590 MKD
Големина
36-38
39-41
42-44