на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Чорапи Cushioned
Nike Чорапи Cushioned
Nike Чорапи Cushioned
Nike Чорапи Cushioned
Nike Чорапи Cushioned
Nike Чорапи Cushioned
Nike Чорапи Cushioned
Nike Чорапи Cushioned
Nike

Nike Чорапи Cushioned

Код на производ: SX4926-101
990 MKD
990 MKD
792 MKD
Заштеда: 198 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
 • L 42-46
 • M 38-42
 • XL 46-50
Количина: 1 СЕТ
2
1
Зачувај

Nike Cushioned Ankle Socks се обложени чорапи во пределот на глуждот. Изработени се од лесна ткаенина со помала густина, што гарантира дека овие чорапи се мазни на допир, гарантирајќи удобност од почетокот до крајот на тренингот. Овие чорапи се дизајнирани да имаат поголем стисок. Доаѓаат во пакување од 3 пара.
Спецификација:

 • Чорапи за спортски активности
 • Машинско перење
 • Состав: 75% памук, 18% полиестер, 6% најлон, 1% еластин

 • карактеристики вредност
  Категорија Чорапи
  Пол Унисекс
  Возраст За возрасни
  Бренд Nike
  Боја Бела
  ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
  УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
  Trenutno nema komentara

  КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Торбица FN4248-100
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  2.290 MKD
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Патики FD5810-101
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  9.752 MKD
  Заштеда 20%
  12.190 MKD
  Големина
  10
  8.5
  9.5
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Kачкет CW6410-687
  Motivišuće
  Kreativno
  Prilagođeno uzrastu
  1.603 MKD
  Заштеда 30%
  2.290 MKD
  Големина
  MISC

  слични производи

  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:2
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи FN3148-100
  990 MKD
  Големина
  L
  M
  S
  Sačuvano u omiljne
  Достапна боја:1
  Чорапи WJ0010-R78
  712 MKD
  Заштеда 20%
  890 MKD