на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

Nike Чорапи Jordan
Nike Чорапи Jordan
Nike Чорапи Jordan
Nike Чорапи Jordan
Nike Чорапи Jordan
Nike Чорапи Jordan
Nike Чорапи Jordan
Nike Чорапи Jordan
Nike

Nike Чорапи Jordan

Код на производ: DX9655-100
1.590 MKD
1.590 MKD
1.272 MKD
Заштеда: 318 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
Velicine EU
Velicine
Velicine CM
  • S 34-38
Количина: 1 СЕТ
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Пол Унисекс
Возраст За возрасни
Бренд Nike
Боја Бела
ПроизведувачNike European Operations Netherlands B.V. Colosseum 1 Hilversum, Noord-Holland, 1213 NL The Netherlands
УвозникSport Vision Doo, Bani 75, Zagreb
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Торбица FN4248-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
2.290 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет FB5372-100
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.521 MKD
Заштеда 10%
1.690 MKD
Големина
L/XL
M/L
S/M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики DJ9779-200
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
7.194 MKD
Заштеда 40%
11.990 MKD
Големина
8.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Kачкет CW6410-687
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.603 MKD
Заштеда 30%
2.290 MKD
Големина
MISC
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет AR2118-688
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.603 MKD
Заштеда 30%
2.290 MKD
Големина
MISC

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи FN3148-100
990 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи WJ0010-R78
712 MKD
Заштеда 20%
890 MKD
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи SX4926-101
990 MKD
Големина
L
M