на територијата на МК за сите нарачки во вредност над 2990 ДЕН.

работни денови од 9 до 17 часот и во сабота од 9 до 16 часот

adidas Чорапи 3PP SOCKS
adidas

adidas Чорапи 3PP SOCKS

Код на производ: IT1526
Šifra proizvođača: DUW71
1.488 MKD
1.488 MKD
1.339 MKD
Заштеда: 149 MKD
извести ме за попусти
провери достапност
  • 43-45
  • 40-42
  • 37-39
Количина: 1 Kom
2
1
Зачувај
карактеристики вредност
Категорија Чорапи
Пол Unisex
Бренд adidas
Возраст За возрасни
Колекција Originals
Trenutno nema komentara

КОМПЛЕТИРАЈТЕ OUTFIT

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Патики IF3701
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10.5
11
7.5
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики ID4656
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.172 MKD
Заштеда 30%
7.388 MKD
Големина
10.5
11
7.5
8
8.5
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики IF9995
Prosecna ocena:
glas
2
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
6.649 MKD
Заштеда 10%
7.388 MKD
Големина
10
10-
11
11-
8
8-
9
9-
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:7
Патики IG9777
Prosecna ocena:
glas
1
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
5.910 MKD
Заштеда 20%
7.388 MKD
Големина
10
10.5
11
8
8.5
9
9.5
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Kачкет IB9207
Motivišuće
Kreativno
Prilagođeno uzrastu
1.112 MKD
Заштеда 30%
1.588 MKD
Големина
OSFM

слични производи

Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи IJ5616
799 MKD
Заштеда 10%
888 MKD
Големина
L
M
XL
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:2
Чорапи IJ0734
799 MKD
Заштеда 10%
888 MKD
Големина
L
M
S
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи M556D17OGG-GRP
801 MKD
Заштеда 10%
890 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A556A24TRO-HON
981 MKD
Заштеда 10%
1.090 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A545A24SPI-BLW
981 MKD
Заштеда 10%
1.090 MKD
Големина
L
M
Sačuvano u omiljne
Достапна боја:1
Чорапи A545A24MRO-CVS
1.071 MKD
Заштеда 10%
1.190 MKD
Големина
L
M